Subota, prosinac 7, 2019

(VIDEO) POGLEDAJTE, ARGENTINA BIJESNA: Fantastični Rebić iskoristio grešku i postigao fantastičan lob

PRVO poluvrijeme utakmice Hrvatske i Argentine u skupini D Svjetskog prvenstva završilo je 0:0, ali Argentinci su imali golemu šansu doći do vodstva u 30. minuti.

Argentinci su s loptom ušli u hrvatski šesnaesterac, a centaršut s lijeve strane izbacio je Domagoj Vida, no lopta je stigla do Enza Pereza koji je bio u idealnoj situaciji.

Subašić je istrčao na svoju desnu stranu, a Perez s 11 metara pucao nisko u bliži kut praznog gola, no lopta je otišla tik uz stativu i zatresla mrežu s vanjske strane.

Navijači Argentine su zbog promašaja bjesnili na društvenim mrežama, a ovako je na Perezov promašaj reagirao Diego Maradona u svečanoj loži.

Izvor: Index.hr