Utorak, 2 lipnja, 2020

SJAJNE IGRE ANTONIJA MAGLICE NA CIPRU: Brčanski bombarder torpedirao Apoel

Nekadašnji prvotimac Osijeka i Hajduka, Brčak Antonio Maglica, danas s dva postignuta pogotka doprinio velikoj pobijedi svog Apollona protiv Apoela. Apollon je slavio s 4:2, i tako pobijedio izravnog konkurenta za prvo mjesto u playoffu za prvaka ciparskog prvenstva. Ovom pobjedom Apollon je na prvoj poziciji prvenstvene ljestvice i ima tri boda više od drugoplasiranog Apoela.

Maglica je stigao u Apollon u siječnju 2016. godine nakon uspješnih nastupa u splitskom Hajduku. Prvu je svoju sezonu na Cipru naš Maglica završio osvajanjem ciparskog nogometnog Kupa. Te je sezone sa svojim novim klubom osvojio Superkup. U svojoj profesionalnoj karijeri u prvenstvima je zabio 80 golova. Rodio se u nogometnoj obitelji u Brčkom. Otac Marko proslavljeni je nogometaš Posavine 108 a stric Nedjeljko nastupao je u Premijer ligi BiH igrajući za Orašje.