Petak, 28 veljače, 2020

Červar: Jesmo li postali glupi? Musa: Počnite raditi u obrani!

Hrvatska protiv Njemačke igra za polufinale Europskog prvenstva, ali stvari nakon 18 minuta u prvom dijelu nisu baš najbolje tekle. Nijemci su nam napravili seriju i poveli 8-5, a Lino Červar je, ljutit kao ris, tražio time-out, prenosi 24sata

–  Što smo glupi postali. To nije hrabra igra, ovo je sve bezveze – derao se Lino na svoje igrače, a pivot Željko Musa je dodao:

– Smirimo se, utakmica nije gotova, smirimo se. Moramo pričati na terenu. Počnite raditi prvo u obrani, idemooo – govorio je hrvatski Hulk.

Hrvatska je jako loše krenula protiv Nijemaca, u rezultatskom smo zaostatku od samog početka, a njemački golman Wolff nam je obranio dva sedmerca.

Naši rukometaši imali su nekoliko nelogičnih rješenja, a jedno takvo dogodilo se i na početku utakmice. Domagoj Duvnjak žurio je u polukontru i ishitreno pucao prema golu Nijemaca, ali promašio je i dobio jezikovu juhu.

– Što pucaš tako rano pi*ka ti ma*erina – vikao mu je Lino.

Na kraju poluvremena Nikša Kaleb je komentirao puno primljenih golova na ‘brzi centar’:

– Vraćamo se u obranu kao da guramo neka kolica!